06-10-2022
Het is belangrijk dat je bij ieder bouwproject goed van start gaat. Heldere regels, richtlijnen en doelstellingen met betrekking tot een goede informatielevering (en -overdracht) zijn dan ook onmisbaar. Helaas gaat dit nog vaak fout.
De bouw wordt al gestart voordat het informatieleveringsplan daadwerkelijk goed is uitgedacht. Maar om een bouwproject te laten slagen, moeten we eerst vooruitdenken en dan pas na(derhand)denken.
In de ISO 19650 norm is vastgelegd waar informatielevering en -overdracht aan moeten voldoen. Toch merken we dat dit nog veel vragen en struikelblokken oproept. Inmiddels weten wij – VAN AKEN, Ingenieursbureau Verhoeven en Leenders en Based – wat wel en niet werkt. Onze lessons learned delen we graag met jou in de interactieve masterclass ‘Informatiemanagement van de toekomst’.
Na afloop weet jij wat de ISO 19650 norm inhoudt en hoe je deze succesvol kunt toepassen binnen projecten en/of jouw organisatie.
Klaar om vooruit te denken? Kijk op www.basedacademy.nl/informatiemanagement
#Informatiemanagementvandetoekomst